📞+38 0 (44) 221-22-61
📱+38 0 (95) 444-41-35
📱+38 0 (96) 691-05-55

Оплата

Як сплатити товар?

Оплату товару Ви зможете зробити як за готівковий, так і безготівковий розрахунок.

1. Готівковий розрахунок

Оплату товару за готівку Ви зможете зробити:
  • при отриманні у транспортній компанії*. Оплата товару провадиться тільки після повної перевірки працездатності. Зворотню доставку оплачує Одержувач. Орієнтовна вартість зворотної доставки грошей становитиме 2% від оцінної вартості товару + 20,00 грн. оплата за оформлення ТТН (оплата проводиться згідно з тарифами транспортної компанії).
  • сплативши попередньо виставлений рахунок на оплату в будь-якому відділенні банку*. Додатково оплачується комісія оплати рахунків-фактури (тарифи уточнюйте у відділенні банку)
  • зробити переказ коштів на картку ПриватБанку або Монобанк. Оплата коштів здійснюється через будь-яке відділення ПриватБанку, термінал або Приват24. Переказ коштів здійснюється за тарифами картки власника. Карта отримувача без комісії.

2. Безготівковий розрахунок з ПДВ.

  • оплата товару за безготівковим розрахунком проводиться згідно з виставленим рахунком на оплату на розрахунковий рахунок нашої організації. Наше підприємство є платником ПДВ на загальних підставах (наші статутні документи можна отримати у розділі контактів). Разом з товаром покупцеві обов'язково надаються оригінали наступних документів: рахунок-фактура, два екземпляри видаткової накладної, податкова накладна (реєструємо її в єдиному реєстрі податкових накладних), товарно-транспортна накладна (за запитом клієнта), договір (за запитом клієнта) та статутні документи нашої організації з мокрими печатками (на запит клієнта).
.

Оформлення замовлення

- +

Оформлення замовлення