📞+38 0 (44) 221-22-61
📱+38 0 (95) 444-41-35
📱+38 0 (96) 691-05-55

Доставка

Як оформити замолення на сайті?

  • Вибрати потрібний товар на сайті alkofor.ua
  • Натиснути посилання "Купити" та заповнити просту форму. Приблизний час заповнення форми складе трохи більше двох хвилин.
  • Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом та розкажуть як і коли Вам буде зроблено відправлення та детально розкажуть умови постачання.

Як отримати товар?

  • Оформіть замовлення на сайті або по будь-якому з телефонів, вказаних у розділі контакти
  • При оформленні обов'язково вкажіть місто та склад транспортної компанії Нова Пошта. Якщо не знаєте відділення перевізника у Вашому місті, наші фахівці Вам у цьому допоможуть та підберуть найближче відділення у Вашому місті. Ви можете самостійно підібрати відділення перевізника, на сайті Нова Пошта. У полі для введення інформації введіть місто та назву вулиці Вашої відправної точки.
  • Після відправки на наступний робочий день Вам буде повідомлено номер Товарно-Транспортної Накладної, за якою Ви зможете забрати Ваш товар, за вказаною раніше адресою. Відстежити посилку та дізнатися точну дату прибуття на склад можна, на сайті перевізника Нова Пошта.

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ
ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ «НОВА ПОШТА»

Термін доставки можна розрахувати на сайті перевізника

Терміни доставки
  • Місто-відправник: Київ

Доставка товару

з моменту оформлення замовлення

Будні дні

з 14:00 по 16:00 Пн-Пт Оформлені до 16:00, відправляються того ж дня, оформлені після 16:00 — на наступний день

Вартість доставки

Згідно тарифів перевізника Нова Пошта Після відправлення вашого замовлення наш менеджер повідомить вам номер транспортної накладної (в смс повідомлення), за яким відбувається отримання товару

Отримання

Алкотестера АлкоФор

При собі мати:

номер транспортної накладної документ, що засвідчує особу - паспорт, посвідчення водія або закордонний паспорт, для юр. осіб - доручення

*Доставка сплачується отримувачем згідно до тарифів перевізника. За умови оплати за допомогою післяплати, зворотну доставку грошей оплачує Одержувач згідно з тарифами перевізника Нова Пошта.

Оформлення замовлення

- +

Оформлення замовлення